Prikaz jedne poruke
Stara 1.3.2010, 22:55   #19
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Заштита компјутерских компоненти од пр

Nije sa koferčetom, nego je čitav kompresor koferče...bukvalno!





Eto kako izgleda...lagan je za nošenje i elegantan za skladištenje. Koštao je oko 100-tinak € tada, ne sećam se koliki je kurs bio...nešto oko 7K dinara. Mislim da nije reklama, pošto ovo nije kompjuterska, a još manje svakidašnja komponenta...kupio sam ga u "Uradi sam" na NBG-u, blizu IDEA-e. I to po Vojinoj preporuci i ispao je baš onakav kakav sam očekivao. Jedino što morate u kratkim "rafalima" da ga koristite da bi bio efikasan, jer kao što rekoh, za oko pola sekunde izduva sav vazduh iz rezervoarčića, pa se onda ponaša kao malo jači usisivač koji izduvava vazduh ako nastavite da držite ručicu pritisnutu. Dakle, pritisak na ručicu u navedenom trajanju, pa pauza od oko jedne sekunde dok se rezervoar opet napuni, pa opet ispočetka. Za čišćenje kompa zaista idealno rešenje. Jeste skup, ali meni treba bukvalno čitav dan da rasturim, očistim i opet sastavim čitav komp, a nekad i ne uspem istog dana da ga završim. Sa kompresorom je gotov za par minuta...jes' da nije isto kao glancanje magičnom krpom, ali je vrlo blizu.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (2.3.2010), pharaon.92.bc (2.3.2010), Retardinjo (17.12.2010)