Prikaz jedne poruke
Stara 19.3.2008, 16:04   #6
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Pomenimo ih - zaslužili su

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Sve je to lepo nego zasto bas o takvim ljudima?Secate se kada je Master Neo postavio temu o smrti Tose proeskog sta je bilo.Niko ga nije pomenuo i nista.A za ljude koje polovina nas sa foruma nezna ce da se prica u ovoj temi.Nije moj posao ovo je samo da vas podsetim na ono sta se desilo.Na neki nacin slicna tema,samo na neki nacim.Ispadne da moderatori mogu da postave takvu temu a mi ne.OK OK ovo je off sorry,ali nisam mogao da izdrzim jer sam se odmah setio da je VojaM morao da intervenise tada.
Kada smo vec kod ove teme.Je'l moze da se pise o onima koji su pravili neke hardvere ili tako nesto?Ako moze da pocnem da pisem nesto da nebude da samo spamujem.Bicu ozbiljan.
Ova tema je upravo zbog toga što su i Master Neo i donator99 i još neki postavljali teme kada je umro neko, na ovaj ili onaj način, bitan za računare, opštu kulturu itd.
Trebalo je malo više vremena da se dogovorimo da li uopšte dozvoljavati takve teme (jer su se gomilale poruke "RIP", "slava mu" i ništa drugo). Nemam nikakvu nameru da "prisvajam zasluge" za otvaranje ovakvih tema, ovo je prvenstveno zato to se javila potreba da se i na ovaj način pomenu oni ljudi koji su na neki način bitni.

Naravno da možeš da pomeneš one koji su bitni za hardver, ovaj forum je računarski tako da bi to, štaviše, bilo poželjno. Pročitaj ponovo prvi post.
Mrka Kapa je offline