Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2006, 3:55   #8
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Kompjuter 2046. godine!

Pazite ovo:
(ubedjen sam da ce nesto ovako postojati)
Monitora nece biti bice 3d projektori koji ce nam bukvalno isto sve prikazivati kao da gledamo stvarno(hocu da kazema da kako vidite zgradu napolju takva ce biti i ispred vas(3d)
Upravljacemo sa rukama(logicno) salim se, na rukama cemo imati rukavice koje su osetljive na pokret...O cpu memoriji grafickoj hdd da ne govorim...
npr 1Thz(teraherc-1000 Ghz) 100Gb rama graficka na 100 ghz 10tb Hard(1tb-1000Gb) itd...
A evo moje maste, ja sam zamisljao kako ce napraviti 3d naocare koje potpuno poklope oci i vidimo samo ekran sa svih strana, a po celom telu mali receptori pokreta, tako da kad igramo neku igru, npr, neke tuce... kad se mi mrdnemo pomera se i lik na ekranu i to sve realno, ekstra zar ne... i da, npr futur counter...Imacemo pusku isto cemo gledati kroz3d naocare, i stajacemo na pokretnom krugu po kom hodamo ali u mestu tako da igramo 3d fps igre bukvalno MI!!!
A imao sam jos jednu zamisao npr igramo tako neku pucacinu a nosimo odelo koje ima micro pritiskivace po celom telu(u prevodu naslonimo se na zid ledjima u igrici, a na nasim ledjima u stvarnosti kao da smo se naslonili na nesto tj. pritiska nas to odelo na ledjima...Zamislite, zar ne bi bilo ekstra napraviti tako nesto...Sad kad mi neko pokrade sve ove ideje i zgrne brdo para prodavajuci ovako nesto...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke