Prikaz jedne poruke
Stara 28.3.2020, 21:57   #1
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Mis jednostavno NECE da ide pravo!

Dodje mi da zaplacem... Moj novi Rival 110 jednostavno nece da ide pravo! Ako pokusas da povuces lagano s leva na desno, ili ce zamotati 5-10cm ukoso na dole pod 45 stepeni, ili ce praviti talase, ili ce pomalo zastajkivati kao da ima masnih mrlja na podlozi. Precizno nisanjenje u igrama je misaona imenica. Nikada nece otici tamo gde mu kazes. Najinteresantnije: simptomi su skoro isti na staroj izlizanoj podlozi, jeftinoj novoj, i na CISTOM belo parcetu kartona! Sad, pitao sam Steelseries, odmah pozvali na garanciju. Madjar od koga je kupljen kaze posalji, ali...
U medjuvremenu sam kupio drugog jeftinog A4Tec-a da imam nesto u medjuvremenu. Najiinteresantnije, on pokazuje skoro identicne simptome, talase, proklizavanje, samo sto su 10x slabije izrazeni i moguce ih je zanemariti. I dalje bodu oci, ali moguce je preci preko njih. Za sad....
Stvarno neznam vise sta da radim... Spuco sam 60e na miseve i dalje nista ne radi lepo. Ako vratim misa prodavcu, plasi me da ne kaze: sve je u redu i napakuje mi duple troskove postarine ekstra. Takodje, jednom je ciscen, lepak na teflonu je nekvalitetan, drzi, ali ne verujem da ce da izdrzi jos jedno otvaranje.Sta ako prodavac primeti i kaze: otvaran je, nije me briga! Dali je moguce da mi treba podloga od 100e da bi jedan ****** mis radio lepo! Ajde razumem stare podloge, ali da 2 misa ne rade lepo na belom parcetu kartona.... Sta da radim? Pomoc!
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke