tema: [Mobilni telefon] Sony Ericsson W950i
Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2007, 3:27   #1
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Post Sony Ericsson W950i

Sony Ericsson W950i review by Master Neo

Evo sledim Pain-ove stope, i opisujem jos jedan symbian mobilni telefon. Zbog cega to radim? pa prvenstveno jer zelim da podelim utiske sa vama, posto ga i sam posedujem, a i zelim da vam stavim do znanja da ovaj telefon vredi svaki dinar-euro.
Evo jedne slicice:

http://img.hexus.net/v2/lifestyle/pr...atangle_tn.jpg

Po cemu je ovaj telefon poseban? Pa na prvi pogled, od ostalih mobilnih ga izdvajaju interna memorija od 4GB, kao i touch screen, i ogroman ekran.Takodje, poseduje symbian 9.1 UIQ 3 operativni sistem, koji je sasvim solidan. Takodje od ostalih ga izdvaja to sto je on walkman telefon, sa odlicnim kvalitetom muzike i ugradjenim walkman 2.0 playerom, koji je vrhunski, i trenutno najbolji (dok ne izadje W960 sa walkman 3.0 ali dotle...) Izdvaja ga i nepostojanje kamere, sto u neku ruku jeste mana, jer vecina korisnika trazi dobru kameru, ali recimo meni kamera ne treba uopste, a verujem da ima i jos takvih...

Dalje, po cemu je ovaj mob jos poseban? Pa ajmo redom, evo sta je meni privuklo paznju:
1. Mogucnost gledanja .avi filmova sa sve prevodom(doduse preko smartmovie playera koji se placa, ali ima alternativa )
2. Mogucnost pisanja po ekranu, dok mob prepoznaje vas rukopis! ovo me je fasciniralo. Pisem poruku svojerucno a mob sve prepoznaje... Naravno, pisanje je stampanim slovima, latinicom.
3. Odlicne aplikacije, iako malobrojne, pruzaju ekstra funkcije, navescu samo neke: quick office, paket programa kao microsoft office, dakle otvarajte i editujte word, excel i powerpoint fajlove, pdf+ otvara pdf fajlove, koristan programcic, opera je vec ugradjena, ekstra stvar.

Mob podrzava surfovanje netom, mms, 3g(iako nema kameru, ipak je 3g jer mozete gledati tv programe na njemu, jer je i to 3g).


Program ima ekstra radio, sa dobrim prijemom, podrzava RDS, i ima odlicnu opciju trackID, ona sluzi da, kad recimo cujete neku pesmu na radiju, a ne znate kako se zove, samo kliknete na tu opciju i za par sekundi preko neta mob sazna naziv pesme!
O walkman playeru ne treba trositi reci, jednom recju vrh vrhova!

Kvalitet zvuka! odlican! to ne dolazi do izrazaja preko zvucnika na mobu, ali preko slusalica se to stvarno oseti.

Poslednja ispravka: Master Neo (5.8.2007 u 3:35)
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
<Enter> (13.9.2007), Bokile (12.10.2007), Borko Motorko (30.1.2011), evanghelion (13.9.2007), godzilla (1.3.2010), renegade_of_funk (29.3.2008), Sol-Badguy (30.8.2008), speedy323 (27.7.2009), spiri (22.11.2007)