Prikaz jedne poruke
Stara 13.7.2011, 13:28   #8
toology
Član
 
Član od: 26.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 28 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Da li je neko kupio aplikaciju sa Android Market?

Pregledanjem sajta jedne banke sam ukapirao ovo što je cubrovic rekao, treba mi visa internet kartica. Koliko vidim otvara se samo sa ličnom kartom. U celu operaciju inače ulazim da uplatim neke Microsoft ispite, ovo sa androidom je samo srećna okolnost.

@Pharaon: Dobro de, naveo sam poweramp kao primer više. Prema komentarima sam pomislio da ima bolje kodeke od onih u Android OS. Dok sam imao Milestone sam koristio PlayerPro, a sada na SGS II koristim default plejer zbog fantastične integracije u TouchWiz.

Pre svega bih kupovao utility programe ala titanum backup ili root explorer, koje toliko rabim da mislim da developer zaslužuje naknadu.

Koliko ja vidim cene su u mahom između 100 i 500 din (Root explorer je 273 npr.).

Super je piraterija, ali ako mogu da priuštim sebi, preferiram original aplikacije koja se sama instalira i apdejtuje mesto da kopam po forumima za novu verziju. Jedino što nikako ne bih kupio su one turbo mega giga igrice ala Gameloft pošto su one oko 500 din pa naviše. Ionako za sada ne mogu da se kupe, postavili su samo neke manje ala UNO i Assasins Creed 2d za 200 din. Ja definitivno nisam tip koji će da igra RPG na mobilnom. Male igre ala Cut the Rope i Doodle jump su oko 100 din.

Poslednja ispravka: toology (13.7.2011 u 13:40)
toology je offline   Odgovor sa citatom ove poruke