tema: Gothic III
Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2009, 13:22   #1134
wraith
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 89
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Auuu

OK, nije frka, nego sam noćas kao za inat razmišljao da li da još malo igram ili da idem spavati a pošto mi se nije spavalo već mi se igralo onda sam izašao onim teleporterom sa kojim se "ne zna gdje će me baciti" i onda sam malo lunjao okolinom, vidio na mapi da sam blizu Faringa, usput ubio ona tri trola, došao u Faring i riješio skoro sve questove da im se svidim i da me puste u zamak, mada sam tu malo zaglavio, onom orku trebam donijeti ono neko jače piće koje pravi onaj u šumi, ja mu donio sastojke za više flaša a on mi napravi jednu ali taj ork ne reaguje kad sam mu donio, možda zato što je tražio dve, jednu za sebe a drugu za svoje vojnike, šta sad? A onaj ork gore na ulazu u zamak traži vučije kože, dao sam mu oko 15 koje sam tada imao ali izgleda da mu treba još, one trolove kože niko nije tražio, to je neki quest koji od nekoga dobijam kad dođem u Faring ali sam ih ubio prije toga. I trebao sam da uzmem neki artefakt od onog debelog trgovca koji hoda Faringom, utukao sam ga na jednom dijelu gdje me niko ne vidi i uzeo mu sve što ima, valjda sam uzeo i to što treba ali kada sam došao lovcu Tomu koji mislim da mi je dao taj quest ni on nije reagovao, nije bilo opcije da mu kažem da imam to.
Drugu bocu tj. flašu uzmi od onog lika(Mitch ili kako već) što sedi za vatrom na putu u Faring.

Alijev artefakt se nalazi u njegovom kovčegu koji je u sobi iznad kafane. Kad Ali napusti prostoriju tad otvori kovčeg i uzmi artefakt...

Spoiler za Trolovi:
Trolovi su deo kvesta koji daje ork( mislim da je kovač u pitanju) koji je u zamku.


Koristan link:
http://forum.worldofplayers.de/forum...d.php?t=237160
wraith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke