tema: Fifa 22
Prikaz jedne poruke
Stara 11.10.2021, 15:23   #7
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Fifa 22

Apsolutno ti je svaka na mestu. Prvi "next gen"Fifa za PC je Fifa 11 koja je po meni najbolja Fifa igra i dan danas na PC-u. Nemam konzolu pa ne mogu bas previse da komenarisem, znam da je i ta prva next gen Fifa 11 za PC bila uskracena za neke stvari sa PS3 i Xbox360. Bila je to sto bi rekli Fifa 10.5 PS3 za PC Fifa 11. Ne vidim da se mnogo toga promenilo i danas, ja ovu igru vidim kao nadogradnju Fifa 19 naslova koje sam igrao na PC, ne vidim neki veliki pomak u gameplayu, sem izuzetnih cut scena, bolje textature stadiona i publike, gameplay je i dalje po meni losiji nego na Fifa 11, mozda zvuci paradoxalno i smesno ali za mene je tako(gledajuci youtube snimke nisam igrao). Sto se Konamijevog ceda tice, sta reci, pes 21 ili eFootball 21 nije bio los, gameplay za dve milje ispred Fife, kretanje igraca, osecaj lopte, itd...Ja sam igrao Fifa 1995 prvi put kod druga na 586 PC IMB masini. Kasnije je dosla era Sony PS1 i ISS pro Evolution za Aziju Winning eleven to se przilo decenijama, kad kazes Winning eleven=football. Tako je bilo u mom slucaju, kad iznajmimo ps1 ili ps2 uznemo 5 igre al se samo jedna igra, football. Izvinjavam se zbog duzeg posta, poneo me je predhodni komentar i recenzija SK. I jos jedno pitanje, ko je u eri PES 5 i PES 6 igrao Fifu? Niko....
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tref na korisnoj poruci:
code master (11.10.2021)