Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2008, 21:55   #4
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Pen Tablet - bilo kakav savet

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
tako da i imaju dobre tablete, ali wacom ima izvanredne [citaj kvalitetnije, pouzdanije, sa vecom garancijom, itd...]
Ma tableti su i inače široka tema... Moj Genius je bezmalo džepni, postoje i oni koji su veličine ovećeg crtaćeg stola i koštaju desetine hiljada evra. Vrlo je bitno za šta je nekome potreban tablet.

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Pa pazi, po meni je genius firma koja se trudi da bude vrhunska, ali joj to generalno ne polazi za rukom
Ne bih ja rekao da se trude da budu vrhunski... Genius je firma koja ima veoma dobar odnos kvalitet/cena, jedan od najboljih.

Neke stvari ja jednostavno ne bih kupio da nije Geniusa. Eto, taj tablet. Meni to treba ponekad, ali ja nisam ni slikar ni bilo šta slično, ni u ludilu ne bih dao 100-200 evra za to.

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
imaju dobre headsetove, ali sennheiser ima bolje
Porediti Genius i Sennheiser, to je kao poređenje fiće i poršea. Ja imam Genius HS-04A, to su fenomenalne slušalice za Internet chat, dobro izgledaju, udobne su... Ali to za muziku jednostavno nije (na Genius sajtu kažu da je super i za muziku, na kutiji su bili pošteniji pa je muzika izostavljena).

Poslednja ispravka: Wizard (23.3.2008 u 22:03)
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke