Prikaz jedne poruke
Stara 10.9.2007, 16:07   #3
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Stronghold Crusader

Najveci problem u resursima je hrana! Pogotovo u tim misijama kada te vise njih napada i kada si u nezgodnom polozaju na mapi! Ja sam taj problem uvek resavao tako sto bih gde god da ugledam parce trave, stavio psenicu, maximalno! Jedan mlini par pekara! To ti je isto kao sa samostrelcima, sporo se razvije ali kada jednom stanes na noge neunistiv si! Kada krene masovna proizvodnja psenice i kada ti se skladiste pretrpa dzakovima, jednostavno izgradis jos jedan mlin i onda ide sve duplo brze! Povecas obim obroka i moral ti skace duplo! Kada imas dosta vojske, pred bitku uvek gradi parkice i odmaralista za domacice, baste, zabavne parkove i ostalo! Vojska je srecnja i efikasnija!

Naravno ima hiljadu trikova, ali sta koga zanima neka slobodno pita!

Boze ja sam mislio da ce ova igra mrezno zaziveti! Jer je mnogo zanimljiva i logicna! Nazalost to se nije desilo! Mada ja belezim par manjih turnira koji su se odigrali na Vozdovcu i ciji sam bio veoma uspesan ucesnik sa mojim tadasnim klanom! Eehhh, to je bilo pre 3, 4 godine! Zao mi je sto je ova igra svojim losim nastavcima bukvalno zaboravljena!!!
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke