Prikaz jedne poruke
Stara 31.1.2013, 4:41   #5612
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
malo blesav kaže: Pregled poruke

Jedna od retkih situacija da me preporuka sa ovoga foruma izneveri
Čovek bi od ovakvog filma očekivao da bude napet, neizvestan, a u čitavom filmu ima jedna jedina scena koja me imalo "drmnula".
Spoiler za bojler:
Pred sam kraj filma, kad jure za avionom

Druga stvar koja me izuzetno nervira - film je prepun političkih informacija, nekih odvratnih izraza i termina od kojih mi se diže pritisak.
Film uradjen po dogadjaju koji ima izuzetan "filmski potencijal", ali nažalost nije iskorišćen
Ne znam, nikako mi nije "legao".
Da, slazem se sa tobom, ja sam lose izneo citavu stvar u preporuci. Rekoh da je dosta napet na momente jer nisam zeleo da spolerisem sve pa je ispalo da ceo film pratis na vrhovima prstiju, a to nije tacno. Politickih informacija koje pominjes ima, sta ces film se bavi takvom temom i tesko je zaobici pricu o tome. Ali bar nije preterano pristrasan kao vecina iz slicne "kujne" bar je to moj utisak. Meni je legao, zabavio me ali po meni film ne zasluzuje ni priblizno onoliko visoke ocene kritike. Oskar takodje mislim da ne zasluzuje, ali Oskar vise nije ono sto je nekada bio, potpuno nebitan poslednjih godina (sto naravno ne znaci da neki filmovi okiceni oskarima ne zasluzuju svoju reputaciju ili da su losi, ali u poslednje vreme potpuno bezveze). Prosecan film po meni, zabavan dok je trajao, ali nista sto bi te prikovalo za ekran i odusevilo. Za jedno dosadno popodne i toliko.

@mp3lopov

Uh taj film cekam vec duze vreme, cuo sam dosta pohvala. Preporucio bih da posetite i ovu stranicu, http://www.ign.com/articles/2012/11/...missed-in-2012 ima par zanimljivih preporuka (medju njima i Frenk) pa odgledajte neki. Inkeepers je meni bezveze, Goon isto nista posebno, dok sa liste toplo preporucujem Wild Bill, Headhunters. Sound of My Voice i God Bless America su isto OK filmovi.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke