Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2020, 2:47   #67
Mare13
Član
 
Član od: 4.12.2007.
Poruke: 346
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: PES 2020 (eFootball PES 2020)

Prvi put sam veceras malo vise igrao 2020, i neki konacan utisak - 99% isto s***e kao i 2019.

I dalje igra pati od istog problema kao i poslednjih 5-6 verzija, uopste nemam osecaj u razlici izmedju igraca koje vodim. Npr, isto mi je da li mi je krilo Mane, ili neko mnogo losije krilo, kad i sa Maneom u sto puta jednom cu uspeti da pretrcim nekog sporog odbrambenog, koji me stigne sa ledja za sekund iako je razlika u brzini 30+ ocena.

Pes 2013 je poslednji imao taj osecaj kad vodis igraca, kad npr vodis brzo, a glupo krilo, iskoristices ga samo za pretrcavanje ali neces sutirati sa njim jer mu je to slabija strana; primer - Walcott. Onda npr spic, Podolski, neces uopste pokusavati da pretrcis nekog sa njim, ali ces sutirati iz daljine sa njim, i to cesto uspesno, jer je u tome dobar. I tacno si imao taj neki osecaj, tu neku razliku, izmedju brzih, sporih, agilnih, igraca sa dobrim sutem iz daljine i losim, a ja u novim Pes-ovima to uopste ne vidim, meni je sve to isto. Jako se lako oduzima lopta igracima, bez obzira ko napada a ko se brani. Ne znam.. Moja dva omiljena serijala, PES i Football Manager, po meni, su na nekom putu koji je sve dalji od onoga sto se meni svidja.
Mare13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke