Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2016, 21:24   #141
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2017

Ja sam danas definitivno odustao od ove igre. Ovo je nezapaceno u istoriji PES-a i mislim da nikada nisu napravili ovakav trash kao sada. Mrzi me sada da postavljam sliku, ali igram danas svetsko prvenstvo, uzeo Nemce i u grupi igram 1:1 sa Argentinom, pobedim Cesku 3:1 i onda mi bod dovoljan protiv Novog Zelenda. Znaci ljudi su sutnuli 4 puta na gol i dali mi 4 gola, dok sam ja sutno 21 put i ostao na nuli. Da ne pominjem da sam iz zicer situacija pogadjao stative i precke, kada glavom sutiram uvek je tu neki igrac da izbaci sa gol linije itd...Znaci igra je SMECE! Popisam se na igricu u kojoj nista ne zavisi od umeca i kvaliteta samog igraca nego od toga da li ce igrici pasti na pamet da ti "zabrani" da dobijes neku utakmicu ili ne. U odbrani su me prolazili kao da igraju sa Ultra Mesijem a da moji defanzivci imaju overall po 50-60.

Stvarno mi se bas onako ogadila igra. Bilo je dosta ovakvih situacija i gutao sam ih sve vreme, ali vise stvarno ne mogu. Kao fora trude sa da igra bude sto realnija...pa ako je realno da Novi Zeland pobedi Nemacku 4:0 onda ******...
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke