tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 11.9.2014, 21:28   #46
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Smile Re: Slusalice

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ma sve je ok osim ovoga što ima mikrofon i dugme.

To nikad ne znaš na čemu će da radi, a na čemu neće. Postoje 2 standarda za raspored pinova na konektoru (zahvaljujući idiotskom Apple-u) tako da lako može da se desi da ti ne radi na pola uređaja. Ja lično ne bi kupovao to.

Edit: Sad sam video da je to za te slušalice koje već imaš

Ma ok, ove nove su bolje na papiru bar po frekvencijskom opsegu, ali generalno to što piše nije nikakvo merilo jer je bitna i frekvencijska karakteristika, koja se naravno ne daje u dokumentaciji, tako da se kupuje na slepo nažalost. U svakom slučaju sigurno su ok i slobodno ih kupi

PS: Imaš za 1800 u radnji na Em**, možda i jeftinije negde, pa ako besplatno šalju overi i to
Evo došao sam konačno do neke love, tako da sam na kraju iskoristio ono da se nađe jeftinije, i našao na sajtu firme na E model Sony MDR-EX50PL(Red) za 1699 dinara, a u WW radnji je 2110 dinara i poslao e-poštu ovima u WW i dobio odgovor da dobijam Sony sluške u WW radnju tu u Subotici po ceni od 1699 dinara. Na kraju umesto EX37BR imaću EX50PL nadam se da sam napravio OK izbor...
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke