Prikaz jedne poruke
Stara 23.7.2020, 12:40   #224
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Telekom Optika

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pričam za optiku, ne za ADSL, tema je optika...

plaćam MTS BOX 3 - 200/80, TV, fiksni, prvih 8 meseci po dinar, još 16 po 3200, to je ukupno 51.2k
Naravno da je tema optika. Mi iz delova gde MTS nema konkurenciju (u vidu SBB-a) temu posmatramo iz ugla - zasto nam MTS ne uvede optiku nego nas tera da prelazimo u njegove cerke firme? Meni nije drago zbog toga, matori mi je akcionar (koji je zaboravio sta su dividende). Ti mozda i prvih 18 meseci placas po dinar, ovo je Srbija pa je sve moguce, na sajtu pise da je prvih 6 meseci po dinar za nove korisnike.

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ako žarko želiš samo net bez TVa i fiksnog, na Supernovi te to zadovoljstvo košta 3300 za 200/20 sa tri meseca po 1 dinar, dakle 69.3k, dok paket internet/TV/fiksni izađe 3600 dinara mesečno, uz 6 meseci po 1 dinar.
Razumem da firma formira ponudu prema traznji (i da su ovakvi kao ja u manjini, mada vecina ne koristi fiksni telefon nego im stoji "da ga imaju"), i normalno je da onaj ko kupuje vise usluga ima popust. Razumem i da racunica iz tvoje perspektive (gde ima optike i gde si novi korisnik) izgleda tako. Problem je sto kod mene, gde nema optike (ni kod Supernove), u tom paketu od 3600 je internet od 120 Mbit, a ja samo internet 100/10 placam 2000. Plus nisam novi korisnik, kupovao sam kablovsku od njih (pa sada odjavio) jer je adsl+iptv na plafon 7Mbit kod MTS-a cisto uzivanje.

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
I RadijusVektor je bio s**t, ali otkad ga je preuzeo Telekom (Supernova) postali su dno dna. Tašta promenila tri STBa za manje od godinu dana, jer posle par meseci crkavaju, tj. nešto se pokarabasi i još ti naplate izlazak na teren 600 dinara da bi ga zamenili.
Slazem se, nisam smeo da predjem kod njih dok par komsija nije pogubilo zivce sa MTS-om pa probalo. Posle 5 meseci koriscenja nemam nikakav problem, tj brzina 100/10 i ping obicno oko 7-8 (pu pu da ga ne ureknem). Dva puta se desio prekid od par sati zbog izvodjenja radova, ali mi je oba puta sa njihovog Messenger naloga data informacija o tome u roku od odmah. Znam da su se ljudi ranije zalili na njihove usluge ali ja problem nemam. Kablovsku ne mogu da komentarisem jer je efektivno nisam koristio 4-5 godina.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke