Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2015, 8:41   #8
predic
Novi član
 
Član od: 2.12.2009.
Lokacija: planeta zemlja
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: kako dodeliti domen i kako povezati python app sa apache?

ajde ljudi, imate vise iskustva kazite mi da li me covek zeza ili ne?

evo ga odgovor, kaze da moram da imam samo jedan vebsajt na mom VPS ako ubaci moju IP adresu za moj domen. prvi put cujem da postoji ogranicenje kod domen registra koliko sajtova mogu da imam na svom serveru.

Citat:
Ako hoces ja mogu da ti preusmerim domen na default nameservere domain registra i da kod njega podesim A record na IP adresu tvog servera i radice ti sajt ali tu imas neka ogranicenja

-Emailovi ti nece funkcionisati
-Mozes da imas samo jedan sajt na serveru
- Sajt mora biti vidljiv i u punoj funkciji kada ukucas ip adresu servera
bar je na kraju rekao da ce email funkcionisati ako podesim CNAME i MX parametre.

odgovorio sam mu da mi otkljuca domene i da mi da kod da prebacim na 1and1, sad ce verovatno da kaze da to ne moze ali cekam odgovor.
sta da radim ako odbije da mi da kod? jedan domen sam platio u keshu a drugi sa paypal, jel postoji opcija da zaobidjem hosting kompaniju i kontaktiram registar da bih dobio mogucnost da upravljam svojim domenima. to jest da prebacim sa hosting022 na 1and1? sta ljudi rade u vezi domena kad ih hosting zeza?

Ok, poslao mi je kodove. probacu da prebacim domene na drugu hosting kompaniju... tema je zatvorena sto se mene tice.

Poslednja ispravka: predic (31.8.2015 u 15:20)
predic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke