Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2021, 17:03   #21
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Samsung A52s i čišćenje Samsung aplikacija

Čestitam doktore, lepo nek te služi.

Ja sam se zagledao u Poco F3, isto tako jer mi Mi8 Lite slab sa baterijom, inače radi fino skroz. Međutim vidim po utiscima da štucaju animacije i scroll u mnogim aplikacijama. To ako je tačno, džaba mu CPU koji nisu znali da iskoriste. Ja ne vrtim benchmarke po ceo dan već upravo otvaram aplikacije i skrolujem kroz njih. Ako neki vlasnik F3 može da potvrdi problem, ili još bolje da je rešen, bio bih zahvalan.

Sa druge strane, evo juče i danas se igram sa S21 5G koji je devojka dobila na poklon, a kaže ne treba joj pa nudi meni. Neću da uzimam njen poklon zaslužen radom i trudom... ali mi baš zanimljivo da se igram. Vidim da softver šljaka kao leptir, scroll klizi na 120 Hz, ekran blista i kamera takođe. Ali hit su mi plastična leđa koja zvuče šuplje na telefonu od 700-800€. Taman koliko treba da usere premium osećaj i trud na drugim mestima.

Inače mi je drago da su se vratili ravnim ekranima, onaj vašljivi trend zakrivljenih ekrana je bio najgluplje moguće pomodarstvo, beskorisno i nepraktično na tako puno načina.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
doctor (30.9.2021), Lex987 (1.10.2021)