tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 7.5.2019, 12:07   #146
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: God of War

Ono jeste, dublja je priča i sa više emocija svakako. Opet kažem, igra je fantastična samo sam malo rob nostalgije. I ja sam omatoreo ali je u prethodnim GoW borba bila stvarno nešto posebno što sad nije. Stalno zamišljam kako bi bilo u ovom ruhu da se borbe izvode kao pre. Zaključio sam da, ipak, ne bi bilo to to jer je, u globalu, gajmplej i vezan za ovaj third person look. Ne kažem da su fajtovi loši, daleko su od toga. I odavno nisam nešto bolje igrao. Kvalitet je uspešno održan. U nekim segmentima je i povećan. U suštini, jedino mi nedostatak skakanja i kovanja u vugla onih grdosija stvarno nedostaje i pravi da mi se borbe znatno manje dopadaju. I nikako mi nije prirodno da nišanim na palicama.
S druge strane, pravo osveženje predstavlja rpg momenat sa skilovima i upgradeovima kao i crafting. Nedostaje neka magija (runic je samo meh... nešto na pola) ali nije strašno. I ovo što kažeš, jeste zanimljivije sa još nekoliko stalnih likova.
Sve u svemu, nema greške sa GoW. Igra je pri tom i dovoljno velika, duga i raskošna za pravo uživanje.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke