Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2017, 19:17   #67
namcor
Veteran

Član od: 14.3.2006.
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 390 puta na 196 poruka
Određen forumom Re: "Sumrak istine" Svet kompjutera 01/2017

@Tormund
Izvrćeš sve što sam napisao i onda osporavaš te svoje nakaradne interpretacije.
1. Jbg, radio sam testove IQ pa mi tako rekli, nisam kriv, tako sam se rodio.
2. Nisam rekao da ja treba da određujem ljudima njihove uloge, nego da svako ima neku ulogu - razlika je velika. Ne znam zašto zlonamerno izvrćeš moje reči.
3. Na nekim drugim temama (a i ovde) vrlo lepo možeš da vidiš da se zalažem za sve suprotno od ovog što ti insinuiraš i da sam se suprotstavljao kojekakvim fašistoidnim idejama.
4. I Hitler je pobedio na izborima. Ne sporim da glasači odlučuju, samo sporim da su uvek u pravu i, još bitnije, da znaju za šta tačno glasaju.

Za kraj: ja nisam glasao ni za Hilari ni za Trampa, nisam američki državljanin i mislim da je njihovo suvereno pravo da izaberu koga god žele.

I ponoviću, pošto nisi shvatio: imamo situaciju da političke i poslovne elite manipulišu glasače i parazitiraju na njihovoj gluposti i neznanju.
Ja sam na strani tih ljudi, žao mi je što gomile marketinških i PR stručnjaka zloupotrebljavaju svoje znanje kako bi manipulisali ljudima u ove ili one svrhe. Voleo bih da je drugačije, da su ljudi racionalni i da uvek donose prave odluke, ali nemoj da se ljutiš na mene što govorim istinu da to nije tako.
namcor je offline