Prikaz jedne poruke
Stara 3.5.2013, 0:00   #34
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Da li vam vaše android aplikacije usporavaju telefon/tablet

Ja imam OT995... I imam sigurno 50-60 aplikacija ako ne i više. Telefon uglavnom radi kao što je radio od prvog dana (odma' naštelovan i stock Telenor aplikacije obrisane/disable-ovane). Povremeno neka aplikacija ume da primetno zalaguje (tipa sekund-dva učitavanja prilikom pokretanja) ako ga ne resetujem jednom u nedelju dana (ne vidim zašto bi nekome bio problem da upali i ugasi fon jednom u nedelju dana, to je 2 min vremena) i ume nekad da se Force close poneka aplikacija ali se uglavnom ispostavi da je do samog programa a ne Androida. Gingerbread je u pitanju sa Holo launcher-om. ICS i Jelly bean mi rade glatko ali nisu 100% funkcionalni pa sam se vratio na stock dok na XDA ne ispeglaju ROM-ove. Nemam pritužbi na fon koji me je koštao 100e i koji ima 512MB RAM-a (a od toga GPU koristi jedan deo pa mi je dostupno samo oko 380MB za upotrebu).

Napomenuću da gasim aplikacije kao što je Skype kada mi nisu potrebe i nisam preterano zahtevan korisnik, ne drndam svoj telefon preterano: net, muzika, filmovi, poneka igra, PDF fajlovi i slično. Ponekad i neka igra jer je telefon bio sposoban da potera sve što sam mu do sad poturio pod nos, pa da se zabavim malo.

Poslednja ispravka: doctor (3.5.2013 u 0:23)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke