Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2013, 9:57   #58
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Thumbs up Re: Kineski pametni telefoni - vrede li?

Drugar je kupio sa DX.com.
http://dx.com/p/newish68m-z7-wvga-tl...i-black-214823

Cekao je malo manje od 3 nedelje. Al je stiglo. Platio je jos oko 300 din nesto ali to nije dostava nego neki drugi trosak. Nije sad tu al cu proveriti sta je tacno.

Video sam telefon i za te novce je odlican. Kamera po rezoluciji ide do 3.2mpx ( a na sajtu pishe da je 1.3mpx), al kad se podesi na 2mpx bolje slika, recimo u rangu Nokijine kamere sa 2mpx Ostalo je sve odlicno i brzo i sve blagodeti Android 4 OS su tu.
Zavrsna obrada je OK! A uspeli smo da ga uglavimo u silikon i da mu ukrojimo foliju preko ekrana tako da ce trajati. Baterija mu traje oko dva dana bez WIFI, sa WIFI oko 1 dan. ( ima dve baterije u paketu ).
Jedino sto ovaj nema GPS, a za te pare ima i sa GPS al se drugaru nije dopao dizajn. dok za 10$ 15$ dolara vishe svaki ima sve, a cak u neke uglavljuju i TV!

Ja planiram da kupim sa istog sajata uskoro Android TV BOX (samo biram koji) i jedan slican ovom Android telefon! Cene su prihvatljive, a licno nemam lose iskustvo sa Kinezima, vec dve godine imam Cking triple-sim touch telefon sa TV i baterijom koja je u pocetku trajala i do 5-6 dana, sad traje dva.

Mozda se odlucim i na tel sa Windows 8, al trenutno ih ima samo 10 i nijedan nije ispod 100$...
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke