Prikaz jedne poruke
Stara 9.5.2013, 21:11   #59
wladymir
Član
 
Član od: 27.10.2011.
Poruke: 48
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Telefon za muziku i kavalitetan zvuk :)

Prava tema za mene elem, crko mi je ipod touch 2nd gen, te resih da spojim lepo i korisno i da uzmem sebi neki telefon koji bi pride sluzio kao mp3 uredjaj.
Po onome sto sam procitao ovde, izbor se svodi na stariji samsung galaxy i njegov treci izdanak, neke modele htc-a i doticne iphonove, koje bih da izbegnem jer sam se odusevio android OS-om (mada je kvalitet zvuka definitivno na appleovoj strani...). Zanima me i ima li neko iskustva sa xperia modelima? Sony bi trebao da posvecuje paznju multimedialnom delu svojih telefona...
Najbitnija stavka mi je glasnoca samog uredjaja, jer cu muziku slusati u bucnom okruzenju (all hail GSP). Nisam preterani audiophil, ali mogu da razaznam muljave tonove od cistijih, te da kazemo da mi je kvalitet zvuka sekundaran, ali ne iskljucujem ga iz okvira potrage za najboljim mogucim uredjajem, samo mi je bitnije da moze da se posteno cuje (doticni ipod je razbijao u toj kategoriji, kao i u cistoci samog zvuka, i donekle sam svestan da ne mogu isto dobiti sa android telefonima, ali zarad OS-a sam voljan naci next best thing )
Pored navedenih modela, jos neke sugestije? Licna iskustva?
wladymir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke