Prikaz jedne poruke
Stara 5.9.2007, 21:22   #50
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 9/2007 „Zabava protiv težine”

Citat:
seymourc64 kaže: Pregled poruke
Nego...Jer neko igrao Conker's bad day za Nintendo 64 ( ja nisam igrao puno, jer na emulatoru ne radi najbolje, a i nemam vise neko interesovanje za igre)? Znaci simpaticna veverica, posle rasturanja od alkohola prethodne veceri, mamurna se budi u nekoj nedodjiji i prvo na sta nalece je neko strasilo koje je podj.bava... . Kao ona epzoda South Parka sa zivotinjama iz sume koje treba da rode novog antihrista ...I onda kao sve igre na Nintendu su limunade (mada licno meni su Donkey Kong i Mario zakon i jedine igre koje i dan danas mogu da igram)?
Kada je N64 u pitanju treba se setiti i Zelde,Golden Eye-a i famoznog Shadow Of The Empire
Ovaj potonji je jedan od prvih igara koje da bi radila na PC-ju trazila neku od tada egzoticnih kartica sa 3D funkcijama
Jednostavno covek preteruje-interesantno je kako je MK u jednom momenatu pljuvao konzole pa se kasnij ocigledno odusevio Xbox-om i svoju pljuvacinu ogranicio na Sony i ostatak
Covek je i sam u IO Portu morao da prizna kvalitet Gods Of War-a a gle cuda tu igru je napravio Sony Computer Entertaiment-jos ako je japanski ogranak doza ironije je jos veca
Ne znam-autoru kolumne ocigledno nedostaje ideja pa se u posledenje vreme svaki njegov tekst svodi ili na pljuvacinu ili na cisto lupetanje i jeftino podilazenje
Ali dobro-njegovo je,pak,pravo da lupeta
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke