Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2007, 0:09   #12
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: Windows XP na srpskom jeziku

Citat:
Pa ja se bas i ne bi slozio sa tobom. Ja smatram da ima stvari na kojima treba da bude engleski prventstveni jezik. Tipa kompjuter. Krecem samo iz sebe. Nikad ne bi naucio engleski da nema kompjutera i windowsa na engleskom. On me naterao da koristim mozak i da skontam sta on sad oce da mi kaze.
Ја сам енглески почео да учим уз Cartoon Network

Компјутер се користи свакодневно, као и нпр. што се новине читају сваки дан 'Ајде сада да нам новине и ТВ буду на енглеском, много боље звучи breaking news, од нашег старомодног "вест која је стигла у току дневника..." xD Ако нешто користиш интезивно, због чега то не може на свом језику, на ком говориш?

Citat:
Sa ovim se sasvim slazem, ali mislim da je ljudima koji dugo rade na kompjuterima malo (u engleskom) malo tesko da se sad privikavaju na srpski.Jednom sam kod druga video xp na srpskom i kad sam video da je copy/paste sad kopiraj/zalepi pao sam sa stolice
Рекох да има чудних ствари Вас што сте навикли да користите на енглеском, разумем, и ја тешко мењам навике али зашто би то било лоше за људе који тек почињу? Овако их само обесхрабрујете, а довољно су уплашени да нешто побркају на том сокоћалу

Citat:
Takodje.Na srpskom je samo za mnogo mladje
Ето, неко каже за старије, а ти кажеш за млађе Због чега? Па данашњи клинци уче енглески већ у првом разреду, ако не и пре школе.

П.С. Боби, не улази на ову тему
Carl Jonson CJ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke