tema: audigy
Prikaz jedne poruke
Stara 29.1.2006, 10:18   #11
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: audigy

Citat:
The Finest Serbian Since '82 kaže:
pa za 90% komponenti, za koje pricamo, procitali smo samo u casopisima i na osnovu nekih karakteristika tamo ponudjenih, mi stvaramo sud da li nam se nesto svidja ili ne. Ne moram valjda da posedujem neku komponentu, da bih mogao da pisem o njoj?
Pa ako je tako i smatrate da time sebi i drugima pomazete i ja se slazem.
Moj rezon je kada nesto pisem na forum obavezno ispitam slucaj pa dam nekakvo svoje misljenje.
Audigy 4 ne bih preporucio zbog drajvera. Value i Player i ostali nazivi koji su nepoznati i na samom Creative sajtu takodje ne bih preporucio. Probaj da skines neki drajver sa oficijalnog sajta pa ces znati sta pricam ovde.
Recimo ja imam Audigy 2 bez prefiksa i skidao sam nove drajvere za njega mada ni starim nista ne fali.
Razlika izmedju Audigy 2 ( AC97 ) ton genetrator i Audigy 2 ZS ( EMU ) svakako da je ovaj drugi bolji i poznatiji. A kako razlika u ceni i nije velika zato sam preporucio Audigy ZS.
Audigy 4 jos ima da se krcka i dokazuje u radu jel njegov brat ili pravi Audigy 4 staje par stotina evrona. Pa sad vidi te sta je sve od originalne verzije skinuto kada mu je cena nesto preko 100e.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke