Prikaz jedne poruke
Stara 10.3.2012, 0:26   #2795
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Ne znam za GTA IV, nisam ga igrao (bio mi je beskrajno dosadan za razliku od San Andreasa), ali zaista ne vidim problem u ME3. Vredan je onoga sto o njemu govore. Sad, antikorporativni antiea missile tureti ce da kazu svoje, al to je uvek tako. Verujte da ne mogu da prezalim sto od 2007 nije izasao Madden za PC, ali ja ME3 gledam kao ono sto je odlican zavrsetak odlicne trilogije. Znam da postoje krajevi koje nisam uspeo da otkljucam zbog toga sto ne igram multiplayer, ali ovaj koji sam dobio mi se savrseno uklopio.
War assets, ako mislimo na isto, su one side misije, i ja sam uzivao to radeci jer sam se sve vreme uzivljavao u to kako idem diljem galaksije i skupljam sve zivo, nezivo i proto-zivo za boj na kosovu
Nije odlican zavrsetak, mislim da im je prica poprilicno tanana. Mogli su bolje da smisle sa vise logike. Bolje da niko nije napadnut, nego da cekas ripere, ovako unistavaju zemlju a ti mozes da pleses u baru... Ja sam pocetak igre izbrisao iz secanja, nacinio sopstven i sad mi sve ima smisla, cisto da ne osecam pritisak od tolikih silnih zrtava na zemlji.

@ Vule: Daj molim te, bolji pocetak imaju i kec i dvojka, ovaj je uzasan. A sa ostalim igrama molim te ne poredi.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke