Prikaz jedne poruke
Stara 10.3.2012, 0:08   #2793
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Uros12 kaže: Pregled poruke
Kako kriticari hvale ovaj ME3,gore je od GTA IV..."Modern blockbuster" ne bih rekao,mislim daleko od toga da je ME3 los,stavise zabavan je kao i prethodne igre bar je tako po ovome sto sam igrao,ali neoprostivo je ovo za War Assetse.Takodje ima nekih cudnih bagova zbog kojih ne mogu preci neke sporedne misije.
Ne znam za GTA IV, nisam ga igrao (bio mi je beskrajno dosadan za razliku od San Andreasa), ali zaista ne vidim problem u ME3. Vredan je onoga sto o njemu govore. Sad, antikorporativni antiea missile tureti ce da kazu svoje, al to je uvek tako. Verujte da ne mogu da prezalim sto od 2007 nije izasao Madden za PC, ali ja ME3 gledam kao ono sto je odlican zavrsetak odlicne trilogije. Znam da postoje krajevi koje nisam uspeo da otkljucam zbog toga sto ne igram multiplayer, ali ovaj koji sam dobio mi se savrseno uklopio.
War assets, ako mislimo na isto, su one side misije, i ja sam uzivao to radeci jer sam se sve vreme uzivljavao u to kako idem diljem galaksije i skupljam sve zivo, nezivo i proto-zivo za boj na kosovu
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke