Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2020, 23:21   #13
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Sta MasterChief2 misli o Infinite? Meni deluje sa nema vise tog osecaja koji je original Halo pruzao. A ovo ni nije Bungie. Ja cu za koji dan da krenem opet u Halo svet, i da odigram ove delove koji nisu bili na racunaru. A radujem se Combat Evolved-u kao klinja onomad.
Ja sam svoje misljenje izneo vec u temi za novi Xbox. Reci cu samo sacuvaj me boze. Od Halo-a je jedino ostalo ime, a ovaj prikazan gameplay mi na sve lici, samo ne na Halo. To je nekada bila takticka pucacina, gde je svako oruzje imalo svoju svrhu i gde si na tezim nivoima morao da balansiras i dobro razmislis sa cime ces krenuti u sledecu bitku. Od Halo 4 pa na ovamo, pogotovo u ovom prikazanom video ovde trici, skace i puca kao u Doomu, bez i trunke ukljucivanja mozga. Da me neko pogresno ne razume, Doom je odlicna igra, i volim je, ali ovo je Halo, svega onoga po cemu se nekada razlikovao od ostalih FPS-ova (COD, FarCry, Half Life) vise nema. Sto se mene tice poslednji pravi Halo je Reach, sve posle toga je teska katastrofa. Bolje da prestanu da ih stancaju, samo ce ugrobariti jedan od najboljih serijala.

A sto se tice samog MS-a, ja stvarno ne znam sta se sa njima desilo. Xbox 360 je, necu reci rasturio, ali je bio itekako kokurentan PS-u 3. Imao je ekstra eksluzive, Halo je bio prejahpovan (neki ce se sloziti sa razlogom, neki ne, ali shvatate poentu) i zbog njega se kupovao Xbox. Od 2012 pa na ovamo ja stvarno ne znam sta se sa Xbox divizijom desilo. Fil Spenser je malo podigao stvari na visi nivo, ali i dalje je ovo jako neozbiljno. Umesto da su novi Halo pravili ISKJUCIVO za novi Xbox, koji bi oduvao po pitanju grafike i uveo nesto novo, oni su ovde zbuckali nesto sto je na nivou multiplatform igrica, ili ti bolje reci smeca poput CoD-a, BF-a itd. I sto je @doctor rekao, dok je gledao ovaj gameplay Doom mu je bio svo vreme u glavi, a mogu reci i meni. Steta je sto je Halo ovako zavrzio. A sto se tice objasnjenja zasto toliko hejtujem igrice koje je radio 343, evo i odgovora:
https://www.youtube.com/watch?v=oBv8UVOSG8U
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
doctor (25.7.2020), filpan (25.7.2020)