Prikaz jedne poruke
Stara 27.5.2011, 16:16   #109
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: Vodena hlađenja

1. Daj neki link ka toj pumpi, kad pokusšm da izguglam u pretrazi izlazi nešto vezano za Akvaristiku.

2. Imaj u vidu da ako nabavljaš radijatore od auta, tu ima dosta prepravke. Ja sam svojevremeno prepravio jedan od Yugovog grejanja. Možeš pogledati ovde i ovde kako je to ispali.

3. Uzmi rezervoar od barem 200-300ml poželjno je i veći. Tako da kad se sve to sabere sa tečnošću u crevima i radijatorima bude barem 500ml.

4. OCZ HydroFlow HF-MK1, se fino pokazao, prošlo leto ga je uzelo nekoliko ljud sa ovog foruma i svi su ga pohvalili. Osim činimise veselogbureka kojem ze zapao defektan primerak pa je curio. Rocker će ti siguran sam reći neke detanje vezane za blok jer on u svom vslaništvu kao i ja ima dva komada i jednim hladi CPU (Q6600) a drugim grafičku (GTS 570). Ja inače svoje još uvek nisam montirao eno stoje još u kutijicama. Inače, cena spomenutog bloka je bila prošle godine nešto tipa 1000 Dinara po nekim akcijama.

5. Nosači za WB su uglavnom univerzalni i pasuju kako na Intel tako i AMD sokete. U ostalom to piše u specifikaciji svakog bloka pa izvoli proveri pre kupovine.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Freško na korisnoj poruci:
optimus Z600 (27.5.2011)