Prikaz jedne poruke
Stara 31.3.2010, 20:38   #927
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Треба ли Србији ћирилични интернет доме

Citat:
Dukes kaže: Pregled poruke
A možda postoje ljudi kojima će ovi lokalni internet domeni koristiti? Ili ti tvrdiš da ih nema?
Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Ja tvrdim da nema coveka kojem ce ovo na neki nacin koristiti u odnosu na latinicu.
Citat:
Dukes kaže: Pregled poruke
A jel pričamo o našem domenu ili?
2. Ako si podrazumevao naš ćirilični domen (mada to nisam spominjao u tom postu, a jeste tema rasprave) rekoh da je to za diskusiju. Ti imaš takav stav, ok...
Sad si me zbunio... ja mislim na cirilicni domen i uopste domene na non-eng jezicima. Na sta si ti mislio kada si rekao "lokalni internet domeni"?
Ne vracam se ponovo da pisem textwall, moja recenica koju sam quotovao gore je postovana u cilju da implicira pitanje kome ce to koristiti vise od domena koji danas poseduje doticni gospodin kao pojedinac i ostali Srbi koji bi uveli ovo.

I ne Dekip, dupli domen, ili 5 njih ti firmu ne cine ozbiljnom. Niti ljudima firma izgleda manje ili vise privlacnije za poslovanje ako poseduje X broj domena. Vise bih se fokusirao na sam sajt nego da zakupljujem domenena razlicitim pismima.
Takodje merdevine od 40k stoje tu bez razloga. Ako sam blizu radnje i vidim merdevine od 40k, zakljucujem da doticna radnja prodaje alat. Ovo mogu da zakljucim stajale ispred merdevine od 4000 ili 40000 dinara, ili ne stajale ni jedne, nego busilica. Ako mi treba alat, ja cu uci, da vidim da li ima ono sto mi treba, ako nema, ja cu izaci, ako ima i odgovara mi, ja cu poslovati. Ne razmisljam "imaju merdevine od 40.000, a ono sto mi treba nema, ali nema veze, kupicu neke gluposti zato sto je firma/radnja ozbiljna". Isto vazi i za domen, pre cu ici na sajt ako me zanima i ima 1 domen, nego zato sto je to sajt neke ozbiljne firme koja je zakupila 20 domena...

Poslednja ispravka: Supreme.50 (31.3.2010 u 21:05)
Supreme.50 je offline