Prikaz jedne poruke
Stara 2.5.2007, 21:47   #15
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Miš trokira :p

Dakle ovo je počelo još pre 2 meseca. Igram ti ja Serious Sam 2 i lepo završim sa igranjem. Posle 5 minuta zabaguje miš tj kursor nemože da se pomera. Svetli laser, radi levi i desni klik i točkič al se ne pomera kursor. Restartujem ja komp i na logon screen-u opet kursor ni da makne... Idalje svetli laser i rade klikovi. Restartujem opet i laser više ne svetli a rade klikovi (to sam proverio u nekom programu iz dosa koji služi za diagnostiku sistema a izmedjuostalog i miša) Rade klikovi a neradi laser. Prošlo je već 15 minuta kako neradi i pustim McAffe antivirus iz dosa da skenira i posle oko 45 minuta skeniranja ništa nenadje. Još jednom restartujem i čudesno se pojavi svetlo lasera i kursor radi ko da mu nije ništa bilo... To mi se dešavalo par dana i nekako sve u vremenu od 6 do 9 uveče (u trajanju oko sat vremena)

Prvo sam pomislio da je zbog hrvatskog Sime al obriso njega i opet se javljalo. Onda sam pomislio da nije neki joker koji mi je ortak programer ubacio pa pobrisao sve njegove fajlove koje mi je dao (čak i doktor protića). Onda je prestalo i nije mi se javljalo evo skoro 2 meseca. I danas opet ista priča i opet u otprilike isto vreme. Nod 32 ništa ne nalazi. Miš je Sweex Multimedia. Takodje miš kad kliknem jednom on ponekad i klikne jednom a ponekad 2,3 čak i četri puta. Evo malopre je proradio i klikće u 90% slučajeva klikne 2 ili tri puta dok je se ranije to dešavalo u oko 15%-20% kliktanja

Jel zna neko učemu je problem? Ovo stvarno nervira još kad počnem da radim u max-u pa klikne po 3 puta i ode mesh u q poludim...
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke