Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2008, 22:28   #92
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
Na kom to fakultetu nema usmenog.
ETF Podgorica (a i većini fakulteta pod krilom Univerziteta Crne Gore pretpostavljam). 2 pismena kolokvijuma od po 20 bodova, domaći + lab 10 bodova i završni (pismeno) 50 bodova. To je uobičajena raspodjela.

Citat:
Za ETF i Masinski sam tek cuo horor price. Ulazio sam juce u zgradu Tehnickih fakulteta u Podgorici, prvi put u zivotu, tamo gdje su smjesteni ETF, Masinski, Gradjevina i slicno. Znaci, bukvalno kao zatvor. Ogromna gradjevina, sivih fasada, unutra nekako tamna, bezbojna, zatvorena, strasno. Ne bih da vrijedjam nikoga ko studira tu, naravno, ali zgrada teh. fakulteta u PG, pogotovo u poredjenju sa Ekonomskim, Pravnim, Politickim naukama i sli, djeluje kao ogromna tamnica.
Jel bio prazan? Niije toliko tamničav kada ima studenata. Ali možeš zamislit kakav je kada se vraćaš kroz njega negdje oko 9 sati uveče sa Rač vježbe (Računarske sale i Labaratorije su u zadnjem dijelu u odvojenoj zgradi), kroz polumrak, gdje je svaka treća svjetilja upaljenaa MUKLA je tišina. Samo čekaš kada će neka spodoba da skoči sa plafona i počne da urla "Laaaaaaplaaaaaassssssssssss. Teeeeveeeeeeniiiiiiiiiiinnnnnn. Maaaaaaaaa khm khm khm hvellllllllll"
A za horor priče, dobro je što održavamo standard. Jes da nije više kao nekada (čuo sam da je dekan nekad dočekivao studente prve godine sa "Dobrodošli budući pravnici i ekonomi" ), ali nebi valjalo da mi padnemo ispod tih ekonomskih i pravnih
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke