Prikaz jedne poruke
Stara 31.5.2014, 21:33   #26
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Budućnost Jave i programiranja generalno

Dragi forumaši, čast mi je da objavim da sam dobio posao, i to kao Java EE programer. Počinjem da radim za nedelju dana. Firma radi sa određenim propriatary Java EE web softverima za e-trgovinu, pretpostavljam pretežno za strane klijente (cenim po imovini firme).

Posao nisam ni tražio, već me bivši kolega sa faksa, pitao jel oću da radim i preporučio me šefovima. Ja reko sebi, krajnje je vreme da steknem radne navike koje nemam i odlučim da prihvatim. Ne mogu reći da sam hteo baš ovaj posao, jer su mi druge vrste softvera znatno bliže srcu od poslovnog softvera, volim i druge programske jezike, hteo sam i na fakultetu da postanem saradnik, itd... Ali posao je posao, radiću ga najbolje što mogu, a snove za sada ostavljam za otom potom. Moj poslednji semestar na studijama je nedelju dana pred krajem, ostali su mi skoro samo projektni radovi da završim i diplomski. Mislim da neće biti problem da to pozavršavam do kraja godine, a planiram i master, za koji se nadam da neće smetati poslu jer traje jednu godinu i ta jedna je duplo lakša od jedne godine osnovnih studija.

Firma osim sa Javom radi i sa PHP-om u istom domenu. Kad se uključim ispitaću sa čime imaju više posla, pa ću da napišem.
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivan90BG na korisnoj poruci:
doctor (1.6.2014)