Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2006, 0:21   #1
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Nasilje u video igrama

Ja neznam za vas, ali ova situacija kako se meni čini, postaje pomalo loša. Sve ređe čujem kako su neka deca pobile ljude zbog igranja igara i još kakvih zločina i kriminala. Eto, nedavno su onoga lika, što je ubio 3 policajca, presudili smrtnu kaznu inekcijom. A on u svoju odbranu kaže:"Sve je to zbog GTA." Kakvi bre crni GTA, zbog igre ubija ljude?! Kaže da je mnogo igrao GTA i tako zamislio da je u igri, i pobi jadne ljude! A porodica ovog što je "igrao" GTA, tuži Rockstar Games! Pa zaboga! A i kako sam primetio, nešto će sve manje i manje da prave igre sa krvlju i nasiljem. Evo, imaju neke zemlje, neznam tačno koje, da su zabranile Postal 2! Što možeš da otkineš glavu čoveku i da se isp**aš na njega!

Mislite li da polako dolazi kraj nasilnim igrama? Možda sam ipak ja malo preterao, ali ipak nije dobro. I mnogi psiholozi govore da takve igre nisu dobre za djecu, mogu da "pobudale", pa da izrastu u narkomane, ubice i što već. Jel se vama desilo da ste prebili malu mačku, ili da ste ubili čoveka zbog toga kako ste se uživjeli u igru? Ja sam posle mnogo igranja Postal 2, Prince of Persia: Warrior Within, GTA (3, VC i SA), FarCry i neznam još kakve druge nasilne igre, pa nisam poludio.

Ne morate da odgovarate na ovo što sam ja napisao, ali ipak šta mislite o uticaju nasilnih igara? Ja mislim da je to čista glupost. Neznam za djecu u inostranstvu, ali ja mislim da smo mi zdravi i da nam se neće nešto tako desiti.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke