tema: [Mobilni telefon] Nokia E72
Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2010, 17:46   #13
IDzO
Član
 
Član od: 7.8.2009.
Poruke: 189
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: Nokia E72

Kao sto i sami znate kupio sam belu Nokiu E72 16.09. i radovao sam se kao malo dete, posto sam telefon cekao odavno i skupljao sam novce jaaaako dugo. Medjutim, dosao mi je moj drug MARFI i upropastio mi je radovanje.
Telefon sam vratio, jer je imao fabricku gresku, a pored toga sam pogledao jos jednu belu 72-ku i ona je takodje imala gresku.
Greska je ta da se senzorski centralni taster kaci za cestvorsmerni "prsten" odnosno D-pad ne valja. Kvar nije moguce otkloniti, jer je takve prirode, a Nokia Care Center kod nas ne postoji da se odradi zamena telefona i telefon sam vratio. Alpha Copy nije u mogucnosti nista da uradi.
Necu da pricam svasta ali izgleda da se Nokia pokakila u tanjir iz kojeg jede i definitivno su upropastili svoje ime. "E" serija koja je olicenje kvaliteta sada je postala brlja kao i vecina njihovih novih uredjaja.

Mozda uzmem ponovo 72-ku ali crnu, mozda i belu ako bude valjala (mada cu doooobro razmisliti da li cu uopste uzimati Nokia telefon) i od sada cu vise gledati da uzmem neki HTC ili neki model iz druge kompanije.
IDzO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke