Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2019, 17:33   #5
Mink
Novi član
 
Član od: 29.3.2019.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Koji tv do 50.000din kao poklon?

Hvala drustvo..posebno Duke.

Da uzimam za mene dobio bi odgovor na ta dva pitanja jos u prvom postu, ali posto je za brata koji se bas ne razume onda nemam pojma sta bih napisao

Ajde neka bude pod:
1) Dnevna soba jos nije popunjena namestajem, ali verujem da ce biti trosed-dvosed-fotelja i samim tim ce se gledati pod malim uglom pa ajde neka bude VA
2) Ovo mi je jos teze. Zivi sa zenom koja ne voli filmove, a on pogleda retko. Znaci uglavnom pod svetlom i poneki film u polu mraku.

Citao sam stve tvoje postove u 2019-oj sto se ticu televizora i sve sam video. Za onaj RGBW i za sijalice 6500k iza televizora i jos neke stvari kojih trenutno​ ne mogu da se setim.

Za hisense su uglavnom komentari da smart radi lose, a da je slika koliko toliko dobra. Ovaj 43" model sto si mi predlozio je dosta ispod budzeta pa moze slobodno neki skuplji model ako ima da valja.

Vidim da preporucujes ova LGUK6300 pa sam pretrazio cene i probija budzet za 7-8000din.

Samsung UE49NU7172. Cena mu je 63.300 za kes 57.000 Posaljem email prodavnici na G da li ce imati u novoj prodavnici koju otvaraju jer ce biti 20% i dobijem odgovor da ga ima na stanju samo u Krusevcu. A on bi mi se uklopio sa 20% na prvu cenu izadje 51.000

Slazem se za garanciju, ali kad vec uzimam za poklon daj da im uzmem sto kvalitetniji pa posle oni neka brinu o garanciji. Dobice gratis..sta jos da im radim.


@Edit Vox,Fox i ostalo nisam gledao. Jel ima nesto da valja?

Poslednja ispravka: Mink (19.4.2019 u 17:52)
Mink je offline   Odgovor sa citatom ove poruke