Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2018, 12:20   #27
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini TV-a

Sto vise razmisljas sve ce ti teze biti da doneses odluku
TV uzimaj na osnovu sebe i svojih zahteva. Proceni sebe koliko si zahtevan korisnik,koliko si ili nisi picajzla ,sve kritike sto se pisu na forumima od ljudi koji se zaista razumeju u ono sto pisu smanji za odredjen broj procenta.Recimo licno sam mogao da smanjim i za 70% jer mi zaista mnoge stvari ne smetaju.Naravno,smetaju drasticne bas pojave. Sto se uglova tice,moj tv gledam bas iz ugla i nemam problema po tom pitanju. Android je super stvar,jer mozes da instaliras mnoge stvari,tipa recimo aplikaciju koja ima preko 200 sportskih kanala (ako te sport zanima) i cim je pokrenes,samo kliknes na logo kanala koji zelis gledati i to je to,uzivas. Razne igrice.... naravno,ukoliko te zanima. I mnogo toga jos,zavisno od tvog profila kakav si i za sta si zainteresovan. Koliko uopste kosta taj Sony?Drugar ima neku Braviu,ali 32 inca i mnogo je nezadovoljan slikom sa kablovske.Sta znam... racunaj jos da ako kupis android TV,ili dodatni TV BOX da ces verovatno kupiti i bezicnu tastaturu,i gamepad ako ti je do igrica i tako to...
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
OwerLord (28.1.2018)