Prikaz jedne poruke
Stara 23.11.2012, 18:08   #2
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: Alat za modovanje i još po nešto, ŠDK?

Što se kompleta alata tiče uzmi ili ovaj prvi koji si naveo ili neki sličan njemu . Iz razloga što u njemu imaš gotovo sve tipove vrhova za odšrafljivanje šrafova.

Što se lemilice tiče mislim da ćeš baciti pare ako kupiš onog velera. Bolje uzmi CT-936 Ona ti odprilike košta tridesetak eura. A ako ti je merak za kvalitetan vrh na nju pasuju bez problema velerovi vrhovi, Tako da ćeš za relativno male pare moći da napraviš sebi dobru lemilicu sa regulacijom toplote.

Što se tiče duvaljke, one su sada postale neisplativo skupe, najgori kinezi poput ct-brenda sada je 100 Eura. Po meni je to nerealno. Ja kada sam uzeo pre tri godine duvaljku taj isti ct sam ja platio ispod 50 Eura. Cena im je skočila kad su ljudi provalili da sa tim može da se pokrpi čipset ili pokrpi grafička. Onda su duvaljke masovno počele da se prodaju i ovi koji ih uvoze i distribuiraju su vidli u tome da fino može da se zaradi i duplirali im cene

Što se unimera tiče i tu možeš fino da uštediš odi do braće kineza pojuri DT9208A ima sve što možeš da poželiš a cena mu je ispod 1000 dinara.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Freško na korisnoj poruci:
toxic (23.11.2012)