Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2007, 19:04   #32
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Agatha Christie ili Sherlock Holmes?

Citat:
culer kaže: Pregled poruke
ja sam jos kod prvog pitanja zapeo kada te pita gde moze da zivi ubica i odgovori su :"wharf ,thames i docks.A interesantno je sto na zidu pise VR a jedan od odgovora je wharf.Da li se neko seca da li je i njemu to isto pisalo ili mozda neka slova od drugog odgovora ???-mozda je glupo i nema logike al me cisto interesuje sta su hteli da postignu sa VR???
E video sam to ali stvaaarno nisam obracao paznju na njega. Cisto sumnjam da je nesto sto bi bilo kao putokaz i definitivno je thames (ja sam bio to upisao) odgovor zbog krljusti. Sto se tice "vr"-a mislim da je pre to mozda neka sala programera koju mi jednostavno ne kapiramo
Znam npr da je u gothic-u 2 moglo uz puno muke da se predje preko ograde gde je orc territory i da tamo nema nicega sem jednog znaka-table na kome pise poruka tipa "nema ovde nicega neznam zasto si se uopste trudio" ili slicno Ako je neko igrao g2 verovatno zna o cemu pricam, tako da predpostavljam da je mozda i ovo neka slicna fora.
E da, jel ima neko od vas cuvenu aegia physics karticu posto je ova igra inace podrzava
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke