Prikaz jedne poruke
Stara 3.5.2011, 18:20   #17
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo "Project cafe" (Wii 2)

Citat:
DavidovicN.S kaže: Pregled poruke
Hahahaha "jaci od nintendovog crapa" xD. pa pogledaj samo koliko se taj "crap" prodavao u odnosu na xbox i playstation, pa onda zakljuci sta je crap. Playstation vec godinama prodaje jedno te isto samo sa boljom grafikom, xbox isto. Inovacije dolaze samo od nintenda, sta je za to vreme uradio ps? ubacio malo bolji hardver i podigo cene igara za 100 puta? Svakako da ce nekome da bude dovoljno da sedi na kaucu i da drnda dzojstik koji se nije promenio 20 godina, i da igra igre koje mogu da se igraju i na pc-u (i to sa boljom grafikom). Alal ti vera za logiku. "crap" cuj ti njega. Inovacije se traze
Tu si potpuno u pravu! Ni jedan "fan" XboX-a i PS nije ni probao da igra igre poput Metroida, Super Maria ili slicnih, igre u kojima ima brdo ciste zabave, ne ukaljane blokbaster i propagandnim cudima.

Kad sam napisao DX11 mislio sam na sve efekte i cuda koje podrzava DX 11, ne na njega direktno.

I imam jednu losu vest za fanove XboX-a i PS, ove konzole su tek postale profitabilne, dok je wii od prvog dana donosio novac nintendu, ni Microsoft-u ni Sony-ju ne pada na pamet da izdaje nove konzole, barem dok ne pokupi iole para, a obe firme imaju taktiku desetogodisnjeg ciklusa, dakle svaka njihova konzola mora da ima zivotni vek min 10 godina, XboX 360, a pogotovu PS3 nisu ni blizu tih 10 godina, a i nemaju zasto izbacivati nove konzole, zbog malo vise piksela, textura i senki???
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
Sh0m1 (3.5.2011)