tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 3.6.2009, 23:07   #112
Evergreen94
Banned
 
Član od: 31.5.2009.
Lokacija: U tacki visoj od neba i nizoj od pakla,bicu ja na mom tronu od oblaka
Poruke: 64
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Po meni najbolja serija su Simpsonovi,bez takmicenja.Zvanicno najgledaniji "animirani show",a jedan od najgledanijih i najobozavanijih "umetnickih dela"(prvih 15,16 sezona zaista jesu umetnicka dela)
Pa,onda genijalni South Park,koji za razliku od Simpsonovih sto je stariji sve je bolji,fabule,zapleti,i humor serije postaju sve bolji i bolji iz epizode u epizodu.Velika primedba sa moje strane na racun SP-a je to sto je animacija ranije bila potpuna,neglediva katasrofa,kroz vreme prelazi kroz vise stadijuma,od teskog djubreta do smeca,preko zabrinjavajuce loseg,ali uz sve srece sveta mozda jednog sudbonosnog dana animacija dostigne barm neke granice izdrzljivog.A,sada moje omiljene ne animirane serijervo Office(najbolja igrana serija svih vremena)pa,onda nesto losiji,ali vrlo odlican Uvek je suncano u Filadelfiji.Sto se tice Offica,o njemu nemam sta da kazem,osim da sam odgledao seriju(CELU) u dahu,i da je u pitanju serija koja je osvojila publiku cele zapadne evrope i sad-a preko noci(doslovno),to govori dovoljno za sebe:t apsh:.A,sto se tice Uvek je suncano.....isto nemam sta da kazem,osim toga sto to jednostavno ne znma da li je serija za svakoga.Cela serija je kao sve koje sam do sada nabrojao malo umetnicko delo koje se nemoze opisati u jednostavim ljudskim recima.
Spisak serija koje po meni treba zabilaziti u kilometarskim lukovima:
1.House(pocinje zabavno ,zaslepite pametnim komentarima,a onda krene da ti cupau trobu dosadnim i ponavljajucim zapletima)
2.LOST(jao,boze koje sra#e)
3.Grejeva anatomija(za 2 koplja gora nego obe prethodne pomnozeno)
4.8 jednostavnih pravila(serija zbog koje se zapitam da li sam ja retardiran ili svi oko mene,ubaci me u mali delirijum,ali nista sto south park,i simpsonovi nemogu da srede
Evergreen94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke