tema: Scorn
Prikaz jedne poruke
Stara 26.10.2022, 23:39   #167
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Scorn

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ja nisam prvi potezao brojeve, sam je pričao da se igra prodaje u stotinama hiljada primeraka.
Rekao sam da ce se igra u sledecih godinu dana prodati u najamnje stotine hiljada primeraka .

I defintivno hoce a verovatno ima broj blizu ili od 6 cifara vec sad.


To ne znam za sigurno ali uporedjivanjem sa onim brojevima koje postoje za druge igre a znamo makar okvirno broj prodatih kopija tako izgleda.
Witcher 3 ima 550 000 recenizaja na Stemu a ima 20 puta vise (otprilike) prodatih kopija samo na Steam.
Scorn ima neubicajno mnogo recenzija za prve dane za takvu igru i ima mnogo sadrzaja na YT recimo Kingdom Come Deliverance nema te brojeve na klipovima( kad je izasao) na YT niti interesovanje a izuzetno je popularna igra rekao bih da prevazilazi status kultne.Plus je dugacak RPG koji ma ogrumnu replay vrednost a ja bih rekao jedan od najboljih ikada.
I tako , to je intuicija i poredjnje na osnovu iskustva i zapazanja ne egzaktna nauka tako da to je to valjda , a da li cemo znati tacne brojeve videcemo .
Koliko god da je dobra i losa igra popularnost , status kulte neklultne zavisi samo od brojeva i kako na igru ( ili sta god) gledaju oni koji gledaju pozitivno.


Ali nebitno bezveze ,sve je ovo u krug samo kako da ne napisem komentar kad nikad nisam rekao "Da se igra prodaje u stotinma hiljada ".

edit
Za kvalitet licno nemam pojma, odustao sam za sad da igram igru , prokomentarisao zasto jos pre 5,6 dana.
@player 1 Da samo vreme ,makar nekoliko godina .Sve je ovo mnogo , mnogo vise zabava i utisak nego prognoze zasnovane na empirizmu , mislim daleko je od toga.

Outer Worlds je imao veliku podrsku na izlasku a onda su ljudi brzo promenili misljenje ko jedan i sad je retko ko smatra za bilo sta posebno u bilo kom smislu sem da nema" losu praksu kao Tomova Betezda "

Poslednja ispravka: Koreli A. (27.10.2022 u 0:37)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke