tema: [Monitor] Philips E-line 278E8Q
Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2017, 20:05   #14
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Philips E-line 278E8Q

Ali (koliko god apsurdno bilo) postavlja se pitanje sta je danas felerican monitor?......tj da li je moguce i za 200-300 eura ali i za 1000 eura kupiti monitor koji nema ama bas nikakvih mana i problema?....npr u zvanicnim garancijama vecina brendova tolerise do 3-4-10 mrtvih pixela.......to probijanje svetla,clouding i ips glow je postao malte ne uobicajena stvar na mnogim monitorima jer je slaba kontrola kvaliteta,ako je uopste i ima kod mnogih marki...

Zvao sam danas Monitor da im kazem da hocu da vratim ovaj primerak,ali necu novac nazad vec hocu isti ovakav model,ljudi kazu da je to trenutno nemoguce jer ovakvih Philipsa vise nema na stanju u Srbiji....tj ispada da su ih uvezli svega 4-5 komada...jedan kupio Djuk,jedan ja i mozda jos par ljudi i to je to......a nemaju pojma da li ce i kada ponovo uvoziti ovakve Philipse.....i sad nemam pojma sta da radim....

Da li da zadrzim ovaj ili da trazim neki drugi IPS monitor sa slicnom cenom,opet postoji (solidna) sansa da cu dobiti neki primerak sa izrazenim IPS glowom ili pozadinskim probijanjem na sta Djuk stalno skrece paznju....da jurim neke starije VA Benq modele,gde su ljudi pricali da imaju razne druge probleme....

Bas bedak.....

Mislim da cu pokusati nesto slicno kao Djuk sa lampom samo sto bih ja kupio one led trake sa usb prikljuckom pa to sve izlepio na poledjinu monitora......vidim da ljudi dosta to kupuju po amazonu i ebay-u...

https://www.amazon.com/dp/B01BKU7B7I...&pd_rd_w=oAyAw
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke