tema: [Mobilni telefon] HTC desire 630 dual sim
Prikaz jedne poruke
Stara 8.7.2017, 17:15   #1
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom HTC desire 630 dual sim

Recenzija HTC DESIRE 630 dual sim
Dragi prijatelji, evo imam priliku da vam predstavim iz mog nekog ugla mobilni telefon
HTC DESIRE 630 Dual sim
PAKOVANJE
Ono kad se nisam tad slogirao kad sam ga otvorio, nikad necu. Promenio sam gomilu telefona, ali ovakvo bogato pakovanje nikada nisam video. Lepa kutija, jakog sadrzaja, perfeknte HTC slusalice, usb kabl, punjac, dve zastitne htc maske u raznim bojama izradjene od plastike, trakica za ruku, gumice za slusalice I razna upustva!
OCENA 10/10
Prednosti: Izuzetno bogat paket.
Mane: /

IZRADA
Sto se tice izrade, u godini (2016-2017) gde su I telefoni nizeg srednjeg ranga (kao I HTC desire 630) postalo uobicajno da aparat bude uradjen ili kombinacije stakla I aluminijuma, ili od samog aluminijuma, ili pokriven obostranim staklom, sa citacem otiska prsta, eto moj htc sav od plastike(izuzev displeja) malo vecih gabarita za telefon od 5 incha 146.9 mm evo s8 sa svojih 5.8 incha gotovo identicni sa mojim HTC , 148.8. Kvalitet plastike odlican, ne krcka, nije preterano klizav, telefon sobzirom na svoju visinu, nije preterano sirok 70.9, debljine 8.3 mm I sa tezinom 140 grama. Posto je visok, a ne preterano sirok, moze se baratati ugodno jednom rukom, upravo zbog te ne prevelike sirine(lumia 640 72.2 mm u sirini)
Cinjenica je da se moglo spakovati u manje kuciste ovih 5 incha, jer je okvir-ekrana predebeo, I sa gornje strane ispod zvucnika, narocito sa donje strane gde stoji ama bas nepotreban logo HTC, tu se moglo barem za 1.5 cm smanjiti velicina. Inace dirke za kontrolu glasnoce su izuzetno ugodne, kao I power dugme rebraste izrade, kvalitet zavidan. Sa druge strane imamo prekriveni otvor za dve nano sim kartice I jednu micro SD karticu, znaci moze se koristiti dual sim I micro SD sto je prava retkost danas, ne znam zasto al je tako. Sa donje strane samo ulaz za USB, a sa gornje legendarni 3.5 mm jack.
OCENA 7.3/10
Prednosti: Cvrstina, nema krckanja, lep izgled.
Mane: Ipak sav od plastike, ni trumke metala, ili barem laznog metala, sto je danas standard za taj cenovni rang.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	htc-a16-desire-530-2.jpg
Viđeno:	61 puta
Veličina:	39,3 KB
ID:	56061   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	DSC_4637.jpg
Viđeno:	65 puta
Veličina:	91,6 KB
ID:	56062  

Poslednja ispravka: tref (8.7.2017 u 19:11)
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tref na korisnoj poruci:
darac_kv (9.7.2017)