tema: [Mobilni telefon] LG Optimus L9
Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2013, 23:53   #2
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: LG Optimus L9

Baterija ugrađena u ovaj aparat ima 2150 mAh i izgura ceo dan ozbiljnog maltretiranja. Verovatno bi izgurala i dva dana normalne upotrebe, e sad, šta je za koga normalna upotreba. U mom slučaju je ovo vezano za jedan dan. Ipak ne treba zaboraviti da treba napojiti ovoliki ekran. Na žalost, baterija prekriva karticu ali i nema se česta potreba za vađenjem memorijske kartice.

U kući imam nekoliko telefona i dva računara i sve to koristi wireles sa adsl-a. Samo u par navrata mi je bežični adapter prijavio slab signal od komšije koji je poprilično udaljen. Ovo čudo ima neku ozbiljnu antenu koja je uhvatila nekoliko signala i prosto me iznenadila. Pored ove antene i gps antena je odlično i brzo pogodila lokaciju, tako da su i to plusevi na strani ovog telefona. Ako kojim slučajem imate TV sa podrškom za DLNA onda možete upariti isti sa L9.

Pandani ovom telefonu bi mogli biti Xperia P, ARC S, možda Huawei P1... Kao i u svakom poređenju, neki su u nečemu bolji, u nečemu lošiji. L9 je telefon koji će odgovoriti na sve vaše zahteve, ali i telefon zbog koga ćete morati da kupiti pantalone sa većim džepom. Pored mikroSD kartice, naravno.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke