Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2018, 11:05   #139
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Takođe preorderovao i takođe me oduševljava doba i sam "setting" igre.
Posle užasa koje sam doživeo sa Unity i Syndicate (igrao po 10 minuta i deinstalirao) očekivao sam i da će Origins biti slična glupost. Zato sam počeo sa "narodnjakom" (Gold Edition) odigrao jedno desetak sati i video da je igra vrhunska i momentalno jurnjava na Allkeyshop i za 25€ kupim Origins, doplatim za Hidden Ones, a Curse of Pharaos može da sačeka dok dođem do toga. A razlika između "narodnjaka" i legalne verzije nije uopšte zanemarujuća, jer u prvih desetak sati originala imao sam par zanimljivih misija koje su vremenski ograničene, a koje ne postoje na "narodnjaku".
A što se Odyssey tiče nisam se ni sekunde razmišljao oko preordera, samo sam se potajno nadao da će negde moći da se nađe za manje od 40€, ali mrka kapa, pa sam morao da pljucnem 45, ali ne žalim ni najmanje. Lično, mislim da je možda i preterano kupovati bilo šta osim standardnog izdanja i naknadne kupovine DLC misija. Doplata za nekakvu bolju opremu, bar meni, deluje bezveze i ubija uživljavanje u igru. Kada sam pikao "narodni" Origins imao sam odmah jedno 20 legendary oružja, kojekakve konje i kamile, 7-8 odela i to mi je sve bilo totalno bezveze, jer kad sam počeo da igram legalnu verziju bez tih "pomagalica" sve je mnogo "imerzivnije" nego onako. Zato i u Odyssey planiram da izbegnem sve te dodatne gluposti osim dva DLC-a sa novim misijama.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke