Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2008, 10:40   #23
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kompatibilnost OK?

Citat:
ukimafija kaže: Pregled poruke
Ako je ovo Antecovo napajanje, drzace bez problema,Mada ti je bolje da uzmes Corsair od 620w ako ga imaju i zavrsio si s napajanjima za par godina barem cak i ako ces da drzis dve graficke.... Ali ako je Antec opet je ok ne znam iz koje je serije,TP trio serija ce da drzi sta god hoces...
Sto se tice tog mesanja modula, preporucujem ti da to ne radis,ali po onome sto
si napisao sam u maloj dilemi,jel ti to hoces da stavis 2x1 gb transcenda +1gb kingston ili Planiras ipak dva kingstona,Memoriju bi trebalo da stavljas 2gb(moze 2x1) ili 4gb nikako 3gb, nabolje bi bilo ako bi nasao 2 modula po 2gb veruj oni na 800mhz bice sasvim ok, Nije dobro da ih uparujes jer ne znas da li su iste latencije pa ces posle da se zezas oko namestanja istih...Mada kad vec dajes tolike pare,sto nisi ko covek uzeo neku X38 ili 780I plocu i Bog da te vidi,Vrunske su za OC,a mozes da posadis jes jednu graficku ako se ukaze dobra kombinacija...
Za tvoj monitor nisam video sorry, ako ga vec imas super,i ja sam menjao samo kuciste monitor mi je od ranije.
A i bre, posto si iz bratske Crne gore, jes da je mala za*****cija da dolazis ovamo U BG,ali ako ti 700E ustede ako ne i vise za isti komp ne znaci nista, kupi tamo sta da ti recem
Ok, zapisao sam sve sto si rekao i preporucicu im to veceras posto cu tamo ici predvece... Mozda uzmem neki Chieftek od 600W, a uzecu mozda 2 kingstona 2x2gb... Sto se ploce tice, ona je jedina bila koja je bila najskuplja i imala sve ove specifikacije, licno sam gledao. A i gledao sam da bude sa SLI, a ne crossfire jer ne volim ATI, iako ih na moju nesrecu imam... Kazem, nije mi problem za novac i uzeo sam najskuplje komponente sto su imali pazeci da je brzo, ono sto se kaze, do kraja!
Puno hvala brate na asistenciji, danas cu da im kazem par stvari oko te memorije i napajanja, ako budem uspio i ploce, pa da vidimo sta i kako dalje...
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke