tema: Dal da kupim
Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2008, 0:31   #5
ukimafija
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.7.2006.
Lokacija: Las Vegas, USA
Poruke: 5.435
Zahvalnice: 788
Zahvaljeno 1.618 puta na 1.389 poruka
Određen forumom Re: Dal da kupim

WD-ov hard kosta mozda 5e vise a bolji je za klasu i ipak je brend i to mislim na onaj sa 16mb bufferom.
To necu da cujem za ati ti je totalno glup stav jer ATi ima sad i brze i jeftinije karte, a problemi silni sa drajverima su proslost.Razlika u slici ne postoji, a ATI karte imaju i bolje video mogucnosti. Primera radi, ATI 4850 koja je oko 140E je brza karta od 9800GTX-a, a ako ces ti da bacis 40e zato sto volis Nvidiu i da imas sporiju kartu znas kako ja nazivam takve ljude.....
Ja prvi iako vise volim Nvidiu sad da kupujem apsolutno bih kupio neku ATI kartu.Pa nisam ..... da kupim valjda sporiju i skuplju kartu, jel ti kupujes nalepnicu ili graficku koja je brza

To napajanje je iz Extreme serije koja je najgora CM serija a skupo je, Corsair primera radi je dve klase iznad njega, OEM-i su Seasonic i CWT, bolje tise stabilnije duza garancija(5god).Svaka budala moze da napise tekst i da kao bude novinar, treba razlikovati one koji pisu i one koji stvarno nesto znaju...
Moze Chieftec kuciste, ali napajanje i graficka treba da budu drugi kao i hard-ima mnogo jacih brendova a razlike su par E...

Poslednja ispravka: ukimafija (18.8.2008 u 0:42)
ukimafija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke