tema: [Bada] Samsung S8500 Wave
Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2011, 17:42   #39
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Samsung S8500 Wave

200-250 e mozda polovan, nov tesko, 350e min
za sport ima navedenu aplikaciju bada sports, i povecava se br aplikacija, slazem se da je do pre 4 meseca npr bila uzasna situacija sa badom ali sada je ok, navigacija radi, ja imam bar 20-ak veoma korisnih aplikacija, uskoro stize bada 2.0 koja ce minimalno zaostajati za androidom i to je to, put ka uspehu otvoren, uz sve sto si naveo oko kvaliteta telefona.

a to sto samsung prozivodi android telefone je sasvim logicno, ko jos hoce da se odrekne tolikog profita pobogu, kao da je lako za 1 god sa badom dostici android koji se razvijao 3,4 god a bada nema ni 1 god, da su cekali milijarde $ bi izgubili

samsung ce uvek imati veliku android ponudu i do 10ak bada modela, uz to su i neke druge kompanije zainteresovane za bada os..

bada [okean/more] je jednim delom enthusiastic os,jer je lep, pregledan i brz os a i sam telefon je za perfekcioniste ali koji ne traze xxx aplikacija, bar ne za pocetak.
bada 2.0 ce biti prisutna na 1-2 modela iz visoke srednje klase[ kao sto je wave], mozda 1 model visoke klase i ovo bi mogla da bude jedina razlika u odnosu na android-ako ne bude prisutna u najskupljoj klasi, a niza srednja i niza klasa- pa tu je i android prisutan.
uglavnom, licno sve manje sumnjam u neuspeh bade, mozda ce uvek kaskati za androidom ali ce isto tako biti odlicna alternativa manje zahtevnim korisnicima

sa 2.0 ce u sustini jedina od bitnijih razlika biti veci broj aplikacija a meni to licno nista ne znaci.

realno bada debelo gazi symbian i ide ka potpunoj funkcionalnosti.

u svakom slucaju, za neke od nas ce bada biti idealan os, a samo da ponuda i androida i bada telefona bude raznovrsna i sa prihvatljivim cenama i nema frke nikakve, svako ce naci nesto za sebe.

u svakom slucaju dobar projekat za sada, jos par meseci i to je to, za manje zahtevne korisnike je i bada 1.2 dovoljna a sa 2.0 verzijom ce se sve promeniti pa mozda i neki bivsi premium android korisnici nece imati problem da kupe bada 2.0 samsung.

a u slucaju wave vs neki telefon slicne cene, nema sta da se razmislja, mnogo bolji aparat i od vivaza [ u svim aspektima ga gazi] i od ''obicnog desire-a iako ovaj ima android ali meni bar vise znaci bolje kuciste, ekran, kamera, baterija i lepsi interfejs od koje aplikacije vise
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
Schnak3 (12.2.2011)