tema: Far Cry 4
Prikaz jedne poruke
Stara 9.2.2015, 3:17   #684
Milos96
Član
 
Član od: 15.2.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 408
Zahvalnice: 337
Zahvaljeno 16 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Milos96
Određen forumom Re: Far Cry 4

Bas je i mene zacudio,AS black flag na primer radi najnormalnije na medium dok ovde stavim sve na najminimalnije postavke koje sam nasao pa jos i rezoluciju i slika nije ni za k...a opet secka po malo...

Cak sam palio i task manager i ATI control centar i ostavljao u pozadini pa na brzaka direktno iz igre na alt+tab otvarao i po menadzeru je memorija tek nesto malo preko 3gb ispunjena a procesor....ono,krivuda linija na sva 4 jezgra,nije da je zauzet ono stalno 100% kako god okrenes i sta god ukljucis(desilo mi se i to do duse na drugom racunaru pa pretpotstavljam da si na to mislio).

Inace ako nesto znaci npr onaj pocetak igre tj intro prodje tecno na normalnoj rezoluciji cini mi se nekim medium podesavanjima po defaultu i cim krene igra pocinje nenormalno da koci....i sa manjim detaljima nekad FPS ode na preko 40 pa padne ispod 15(naravno oscilacije su ucestale), a ako malo povecam jedva uspem da ponovo udjem u opcije i vratim koliko sporo ide,tj koliko je mali FPS), znaci zivo me interesuje u cemu je caka

Poslednja ispravka: Milos96 (9.2.2015 u 3:26)
Milos96 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke